Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogoźnica Kolonia: Zderzenie aut. Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2016 r. o 13:10 Powrót do artykułu
A gdzie miejscowa drogówka?Co nie wiedzieli,że niebezpieczne miejsce i ludzie ginął?Mają poprawiać bezpieczeństwo na drogach,a co robią?NIC!!!!Mandaty za bzdury w bzdurnych miejscach wypisują.                                                                                                         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popwinni gnojowi obrąbac dwie rece i dać 500 zł renty i niech żyje dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie którzy zginęli byli moimi najbliższymi znajomymi . Mi jest żal ich 9- letniej córki nie wiem jak ta córka to przeżyje stratę rodziców.Takiego gnoja powinni wsadzić za kratki do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem świadek a zarazem poszkodowanym w wypadu tym współczucie dla rodziny zmarłych jak i dla sprawdzy bo zginelo 2 a mogło 3 ludzi tak Bóg chciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duża tragedia. Współczucia. Dodam, że w życiu nie wybrałbym się poza miasto małym samochodem (i nieważne ile ma zabezpieczeń).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Audi to niestety stan umysłu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Twój bóg, który zabiera rodziców dla dziecka jest gnojem i nadaje się do tarcia chrzanu...jak można wierzyć w takie idiotyzmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni codziennie o takich wypadkach mówić w telewizji, a ci co twierdzą że kamery są "be" niech spadają na drzewo. Współczucia dla rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jechałam pierwszym samochodem Zafiro była ze mna naj młodsza córka i mama dwoje dzieci w przedszkolu i jedno w szkole czyli mam 4 osierocilam bym 3 dzieci wiem co pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I EGZAMINY NA PRAWKO MAJA BYC ŁATWIEJSZE.... CHYBA W ZŁĄ STRONE ZMIERZAMY PANOWIE I PANIE MINISTROWIE.... Czyli co, jeszcze więcej durnot na placu? Na głupotę to nie pomoże. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg nikomu życia nie zabiera , to człowiek przez swoją nieostrośność, brak wyobraźni robi sobie i innym krzywdę. Nauczyliście sie wszyscy swoje błędy zwalać na Boga. Mamy wolną wole, możemy jechac 90 albo 180 km/h , Bóg nikomu gazu nie dodaje .  Poza tym nie wiemy , co było przyczyną wypadku, nie nam to rozstrzygać. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierdla gnojka na 10 lat, dożywotnio prawo jazdy i renta dziecku, z którego zrobił sierotę. Do końca swojego zas...nego życia niech sobie z tym żyje. Chyba, że wyjdą jakieś okoliczności, które zmienią moje zdanie na temat kierowcy-nieumyślnego mordercy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ŹLE MUSIAŁ GÓWNIARZ ZAPIER...,ŻE SPOWODOWAŁ TAKI KARAMBOL I ŚMIERĆ DWÓCH OSÓB!!NIESTETY MAŁOLATY ZAPOMINAJĄ,ŻE SAMOCHÓD TO W RĘKACH IMBECYLA NARZĘDZIE ZBRODNI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgnij gówniarzu w więznieniu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...